VD/Försäljning

Johan Helge

Tel: 036-305 444
johan@stalgross.se

Försäljning

Ida Thelin

Tel: 036-305 449
ida@stalgross.se

Försäljning/IT

Jörgen Millton

Tel: 036-305 447
jorgen.m@stalgross.se

Inköp/Försäljning

Daniel Welander

Tel: 036-305 446
daniel@stalgross.se

Försäljning

Mikael Thelin

Tel: 036-305 440
mikael@stalgross.se

 

Transport/Logistik

Amanda Ekblad 

Tel: 036-305 448
amanda@stalgross.se

Ekonomi/Administration

Maria Ohliw-Martis 

Tel: 036-305 442
maria@stalgross.se

Försäljning

Simon Bodarve 

Tel: 036-305 443
simon@stalgross.se

Lagerchef

Richard Olsson

Kontor: 0501-705 00
Direkt: 036-305 441
lager@stalgross.se

Lager

Martin Törn

Lager

Robert Werner

.
.
.

Lager

Joel Allen

Kontor

Kortebovägen 6
553 11 JÖNKÖPING

Tel: +46 (0)36- 300 200
Fax: +46 (0)36-16 16 96

Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den. 

 

Lager

Hammarsmedsgatan 24
542 35 MARIESTAD

 

Stålgross

Ledande inom platta, varmvalsade plåtprodukter till svensk industri.

Tel. 036-300 200
Fax 036-16 16 96
info@stalgross.se

Kontor
Kortebovägen 6
553 11 JÖNKÖPING

Lager
Hammarsmedsgatan 24
542 35 MARIESTAD

Instagram

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.